Ozdoby ogrodowe z kamienia, jak się do tego zabrać?

Klej montażowy, kamienie i ogród mogą brzmieć jak dość nieprawdopodobne połączenie. Osoby, które lubią majsterkować i tworzyć różne rzeczy samodzielne wiedzą, że za pomocą uniwersalnego kleju można stworzyć niepowtarzalne ozdoby ogrodowe. Przy odrobinie umiejętności technicznych oraz dzięki zmysłowi plastycznemu możesz stać się posiadaczem oryginalnych i wyjątkowych dekoracji. W tym blogu, Mamut Glue, producent niezawodnego kleju montażowego, podsuwa kilka pomysłów na to jak stworzyć niepowtarzalnie ozdoby ogrodowe z kamienia.

 

Zastanów się co będzie Ci potrzebne?

W internecie możesz znaleźć wiele pomysłów na ciekawe ozdoby z kamieni. Zainspiruj się, a potem poszukaj rzeczy, które będą Ci potrzebne. Polne kamienie różnej wielkości, doniczki, drewniane płyty… Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia. To, czego absolutnie nie może zabraknąć, to silny i bezpieczny klej do wszystkiego. Dzięki niemu zyskasz pewność, że uda Ci się połączyć kamień z dowolną powierzchnią, a Twoje ozdoby będą cieszyć oko przez długi czas. Gwarancją sukcesu z pewnością będzie szybkoschnący klej montażowy Mamut Glue. Z jego pomocą uda Ci się stworzyć wyjątkowe dekoracje z kamieni i innych materiałów.

Kilka pomysłów

Podpowiadamy jakie dekoracje ogrodowe można wykonać z kamieni. Każda z nich z pewnością będzie wyjątkowa i zachwyci Ciebie oraz twoich gości podczas garden party.

Obrazek 3D

Potrzebujesz: kamieni różnej wielkości, kolorowych farbek, deseczki i elastycznego kleju. Kamienie pomaluj na różne kolory, a następnie przyklejaj je do deski tworząc obrazek 3D. Rośliny, zwierzęta lub abstrakcyjne motywy - możesz stworzyć wyjątkowy i niepowtarzalny wzór. Z tyłu deseczki przyklej uchwyt i zawieś nową dekorację na przykład na ścianie altanki.

Podkładki pod naczynia

Potrzebujesz: płaskich kamyków, kawałka filcu oraz kleju odpowiedniego do podłoży gładkich i porowatych. Z materiału wytnij okręgi jednakowej wielkości. Następnie przyklej na nie kamyki. W ten sposób powstaną intrygujące i naturalne podkładki pod naczynia, które wspaniale sprawdzą się na garden party.

Wyjątkowe doniczki

Potrzebujesz: niewielkich kamyków, ceramicznej doniczki, odpornego kleju montażowego, opcjonalnie farbek. Jeśli chcesz, kamienie możesz pomalować, aby uzyskać ciekawe wzory. Przyklejaj je do doniczki, starając się nie pozostawiać prześwitów. Kiedy klej wyschnie niepowtarzalna doniczka jest gotowa.

Na forach dla hobbystów znajdziesz jeszcze wiele inspiracji na to, jak stworzyć ciekawe ozdoby z kamienia do ogrodu. Dzięki nim przestrzeń wokół Ciebie stanie się nie tylko piękniejsza, ale również wyjątkowa. Wykonując dekoracje samodzielnie masz pewność, że nie ma takiej drugiej na świecie.

Nie zapomnij o kleju - wybierz dobry produkt

Wiele dekoracji ogrodowych, z kamienia i nie tylko, powstaje z wykorzystaniem kleju. Aby mieć pewność, że stworzona przez Ciebie ozdoba nie rozpadnie się po kilku dniach warto zaufać doświadczonemu producentowi. Klej montażowy Mamut Glue doskonale nada się do celów budowlanych czy przemysłowych, ale świetnie sprawdzi się również podczas wszelkich prac DIY (ang. zrób to sam). Nadaje się on do podłoży gładkich i porowatych, jest bardzo odorny i w pełni bezpieczny dla użytkowników. Z Mamutem z pewnością stworzysz niepowtarzalne ozdoby do ogrodu.

COPYRIGHT 2016 (C) Wszelkie prawa zastrzeżone

Reklama i budowa wizerunku w sieci: Widoczni