Łączenie tworzyw sztucznych, czyli jaki klej wybrać?

Tworzywa sztuczne można łączyć na różne sposoby - poprzez spawanie, klejenie, laminowanie czy zgrzewanie. Jedną z łatwiejszych metod jest klejenie. Decydując się nią należy jednak pamiętać, żeby wybrać odpowiedni klej. Taki, który zagwarantuje trwałość wykonanego montażu. Jaki klej do łączenia tworzyw sztucznych wybrać?

 

 

Uniwersalny klej do PCV i innych tworzyw sztucznych o sile mamuta

Jednym z rozwiązań rekomendowanych przez specjalistów jest szybkoschnący klej budowlany do tworzyw sztucznych Mamut Glue. To niezawodny produkt o uniwersalnym zastosowaniu. Przemysłowy klej Mamut Glue może być wykorzystywany do takich materiałów, jak na przykład:

  • PCV,
  • PET,
  • polietylen,
  • polipropylen,
  • polistyren,
  • poliwęglan,
  • ABS,
  • poliamid,
  • poliuretan.

Mamut Glue nadaje się do podłoży gładkich oraz porowatych. Można go wykorzystywać zarówno do łączenia elementów z tworzywa sztucznego, jak i plastiku z innymi materiałami, na przykład:

Jak widać, jego zastosowanie jest bardzo szerokie. Nie będzie przesady w stwierdzeniu, że Mamut Glue to silny klej do wszystkiego.

Łączenie tworzyw sztucznych - dlaczego Mamut Glue?

Dlaczego warto wybrać akurat Mamut Glue? Między innymi dlatego, że jest on bardzo wytrzymały i trwały. Jest w stanie wytrzymać obciążenie nawet do 22 kg/cm². Co ważne, jest również odporny na powstawanie pęcherzy, pęknięć czy rys skurczowych.

Klej do tworzyw sztucznych Mamut Glue jest neutralny chemicznie, a przez to bezpieczny dla łączonych elementów. Dzięki temu nie niszczy klejonego plastiku.

Tym co zdecydowanie wyróżnia Mamut Glue jest niezwykle krótki czas schnięcia. Plastik może zostać trwale przymocowany nawet w 5 sekund od dociśnięcia. Można powiedzieć, że przyczepność w jego przypadku jest niemalże natychmiastowa.

Mamut Glue - niezawodny klej do plastiku dla fachowców i domowych majsterkowiczów

Klej do plastiku Mamut Glue to idealne rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów, jak i domowych majsterkowiczów. Wynika to między innymi z tego, że dzięki praktycznemu opakowaniu jest bardzo łatwy w użytkowaniu. Opakowanie posiada specjalnie wyprofilowaną końcówkę, co sprawia, że wyciskanie i nakładanie kleju jest niezwykle proste. Dzięki Mamut Glue łączenie tworzyw sztucznych jest łatwe jak nigdy wcześniej!

COPYRIGHT 2016 (C) Wszelkie prawa zastrzeżone

Reklama i budowa wizerunku w sieci: Widoczni